Новини » Львів 11 липня, 2018, 9:06
У Дрогобицькому районі нарешті розпочали ремонт автодоріг

У Дрогобицькому районі нарешті розпочався ремонт автодоріг, кошти на який виділено як з обласного, так і місцевих бюджетів. У Модричах та Старому Селі фірма «НАРА» відфрезерувала поверхню автошляхів і готує її під асфальтування.

У селі Вороблевичі працює стрийське підприємство «Магістраль». Там також триває фрезерування строго асфальтного покриття. Загальна вартість робіт – 1 млн 040 тис грн. Сільський голова має намір відремонтувати довший відрізок дороги, оскільки 750 тис. грн на ці потреби готове переказати місцеве підприємство «Захід-Агро МХП». Але кошти ще не надійшли, тож тривають перемовини з підрядником, щоб він поки що не забирав техніку, передає власкор ІА ZIK.

Варто відзначити, що у Вороблевичах триває реалізація двох із трьох мікропроектів за спільної дольової участі громади та Львівської облради. Вже змонтоване вуличне освітлення на частині вулиці, а в дитячому садочку «Калинонька» у повному розпалі ремонт харчоболоку. У Народному домі до робіт ще не приступали.

Учора, 10 липня, зранку об’єкти оглянув депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний, поспілкувався з представниками підрядних організацій та сільськими головами, щоб на засіданні депутатської комісії з питань дорожнього господарства та інфраструктури Львівської облради, що відбулося у другій половині дня розмова мала предметний характер.

«Добре, що роботи на дорогах району нарешті розпочалися. Але, на жаль, лише на незначній частині об’єктів, – зазначив Михайло Задорожний. – Тож наполягатиму й надалі на прискоренні цього процесу, щоб передбачені кошти не пропали, або їх в авральному порядку не освоювали пізно восени».

Після учорашнього засідання депутатської комісії в розмові з власкорм IA ZIK Михайо Задорожний сказав: «Вдалося забрати в облавтодору підряди лише на чотири дороги. Це навіть не половина. Сьогодні на комісії мою пропозицію забрати інші, облавтодор не підтримав. Наступне засідання комісії плануємо провести 31 липня. Побачимо, чи облавтодор здатний зробити належні висновки і провести якісно ремонт автодоріг».

Нагадаємо, цьогоріч Дрогобицький район отримав з обласного бюджету найбільшу суму коштів на ремонт автодоріг – понад 26 млн грн. Однак виконавцем робіт на більшості напрямків визначений «Львівоблатодор», який не може дати собі раду з такою кількістю об’єктів. Тож не дивно, що хоча на дворі літо, до ремонту доріг в районі це підприємство не приступило.

Першим забив на сполох депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, до якого масово почали звертатися представники сільських громад. За його численними наполяганнями Служба автомобільних доріг таки замінила підрядника на деяких об’єктах приватними підприємствами, і робота пішла.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 01:38 :57