середа, 11 липня, 2018, 21:49 Економіка
Туристичний колапс: Oasis досі не обговорила з авіакомпанією питання боргових зобов’язань

Директор туристичної компанії Oasis Travel Ukraine Рафік Каіссі заявив, що авіакомпанія Bravo Airways досі не надала конкретної інформації щодо суми заборгованості туроператора.

Про це він сказав на прес-конференції в Києві, повідомляє «Укрінформ».

«На даний момент звірка (щодо заборгованості) з авіакомпанією Bravo не зроблена. Тому що Bravo до цього часу нам не надало конкретних даних щодо заборгованостей і вимог щодо погашення... Наші дані і їхні дані відрізняються», – сказав Каіссі.

Він додав, що фінансові відносини між компаніями  побудовані таким чином, що термін виконання  взаємозобов’язань «прив’язаний до всієї льотної програми або до всього сезону».

«Тому до кінця сезону буде важко коректно і достовірно встановити, хто і скільки кому винен», – пояснив Каіссі.

Як відомо, з 29 червня сотні українських туристів були заблоковані в аеропортах кількох країн. По кілька годин, а то і діб люди чекали в аеропортах Тунісу, Албанії, Грузії, а також в аеропорту «Київ». Авіакомпанія Bravo Airways пояснила затримки рейсів на кілька діб невиплатою коштів туроператором. Останній свою провину не визнає. Станом на 3 липня всі туристи, чиї рейси було затримано, прибули в Україну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 16:22 :36