середа, 11 липня, 2018, 20:40 Політика
Семенченко розповів про законопроект, яким спишуть борги заводів на окупованих територіях
ZIK
ZIK

Я знаю, що готується законопроект про те, що усі борги перед обленерго, які накопичилися на заводах, розташованих на окупованих територіях, перекладаються на плечі українців у вигляді зростання тарифів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Самопомочі») Семен Семенченко.

Народний депутат, коментуючи заяву Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про те, що економіка країни розвивається, пенсії українців зростають і будуть зростати, а валюта залишається стабільною, заначив, що усі прем’єри України говорять одне й те саме, особливо напередодні виборів.

Семен Семенченко додав, що про те, чи зросли пенсії, потрібно запитувати у звичайних людей, а не у чиновників.

«І як би там ті пенсії не зростали у голові пана Гройсмана, я знаю, що готується законопроект про те, що усі борги, які накопичилися на заводах олігархів, розташованих на окупованих територіях, перед обленерго, перекладаються на плечі українців у вигляді зростання тарифів. Цей законопроект вже лежить у Верховній Раді.

Тому я думаю, що навіть якщо чудо станеться, і люди відчують значне підвищення пенсій, то це дуже швидко буде поглинуто тарифами та іншими речами. Є занадто багато людей, які хочуть полювати за цими грошима», – заявив народний депутат.

Семен Семенченко підкреслив, що він не бачить і зростання економіки України, про що сьогодні на засіданні Кабміну говорив Володимир Гройсман.

«На моє переконання, поки не буде ув’язнено Яценюка, Порошенка та чимало інших людей, які сьогодні імітують реформи, а насправді розкрадають країну і торгують нашими національними інтересами, ніякого зростання економіки не буде.

Тому до слів пана Гройсмана я ставлюся так, що до виборів залишилося менше року, і він буде боротися за свій рейтинг», – зазначив Семенченко і додав, що реальність України дуже відрізняється від того, що часто говорять чиновники з екранів телевізорів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 22:22 :52