середа, 11 липня, 2018, 18:25 Політика
Розпуск департаменту спецрозслідувань Горбатюк назвав помстою Луценка
ZIK
ZIK

Фактично на рівному місті створена величезна проблема, яка нічим не пояснюється, окрім як особистими амбіціями Генерального прокурора, щоб йому більше не заважали порушувати закон та закривати будь-яку кримінальну справу.

На цьому наголосив екс-начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, сьогодні, 11 липня, Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав наказ про організаційні зміни в структурі та штатному розписі Генеральної прокуратури України.

Наказ ліквідовує зокрема і Департамент спецрозслідувань, який очолював Сергій Горбатюк. Департамент, нагадаємо, займався розслідуваннями злочинів, які трапилися під час Революції гідності.

Раніше народний депутат України Мустафа Найєм застерігав, що ГПУ збирається ліквідувати Департамент спецрозслідувань.

«Ці зміни відбувалися втаємничено, і той, хто робить добру справу, так не поступає. Нічого спільного з намаганням принести користь розслідуванню чи закону в цьому реформуванні немає.

Таким чином Генеральний прокурор мститься слідчим прокурорам, а зокрема мені особисто за те, що протягом останніх двох років ми писали десятки, а може й сотні скарг на його незаконні дії, а також подавали заяви про злочин у тому випадку, якщо він, або його заступники втручалися в розслідування для того, щоб корупційні справи, передусім колишніх високопосадовців, були закриті, або ж не розслідувалися», – прокоментував Сергій Горбатюк.

На думку екс-начальника Департаменту спецрозслідувань ГПУ, мета полягає в тому, щоб взяти під контроль усі «незручні» розслідування.

«Згідно з КПК, рішення у справах приймається прокурором. Відтак, Луценко дозволить їм приймати будь-які рішення, які вони намагалися провести через наш Департамент, утім ми опиралися. І це свідчить про те, що Генпрокуратура абсолютно не займається справами, по яких тривають розслідування.

Наразі ж виникли десятки моментів, які пов’язані із ліквідацією Департаменту. Тобто фактично на рівному місті створена величезна проблема, яка нічим не пояснюється, окрім як особистими амбіціями Генерального прокурора, щоб йому більше не заважали порушувати закон і закривати будь-яку кримінальну справу.

Я діятиму у законний спосіб, оскаржуватиму такі рішення та розповідатиму, що відбувається у Генеральній прокуратурі. Адже перебування на посаді такого Генерального прокурора є найбільшою загрозою для існування цього органу!» – наголосив Сергій Горбатюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 01:34 :48