Новини » Політика 11 липня, 2018, 22:10
Політик застеріг: питання «євроблях» може призвести до непередбачуваних наслідків
ZIK
ZIK

Сьогодні проблема «євроблях» вже стосується майже п'яти мільйонів українців. І не хотілось би, щоб напередодні виборчої кампанії таку проблему українських водіїв політики використали для реалізації своїх електоральних планів.

На цьому наголосив політик Дмитро Співак у програмі «Vox populi» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, власники автомобілів із іноземною реєстрацією, які сьогодні мітингували у центрі Києва, вимагають від уряду скасувати постанову Кабінету міністрів №475 і внести до порядку денного Верховної Ради законопроекти №8487 і 8488.

«Сьогодні проблема «євроблях», тобто автомобілів на іноземних номерах, вже стосується майже п'яти мільйонів українців. І коли ще рік тому на території України було тільки близько півмільйона таких автомобілів, то я наголошував, що ця тема може призвести до дуже непередбачуваних наслідків, зокрема і політичних», – наголосив Дмитро Співак.

Політик зауважив, що, за підрахунками експертів, більш ніж 2 мільйони автівок завезено до України за так званими «сірими» схемами.

«Сьогодні держава запізнюється, і ця ситуація стає все менш прозорою та більш складною. На сьогодні вже зрозуміло, що таке явище для України – це палка з двома кінцями.

Адже з одного боку, можна зрозуміти людей, яким не вистачає грошей, щоб придбати автомобіль на українських номерах. Але незважаючи ні на що, вживані авто на єврономерах – це дуже корумпована схема, і за нею, безумовно, хтось стоїть і отримує сотні мільйонів прибутку щорічною», – певен Співак.

На його думку, ситуація вже фактично дійшла до такої межі, коли потрібно тільки знаходити компроміс.

«На місці влади я б домовився з активістами та пішов їм на поступки, якщо їх не влаштовують положення запропонованих законопроектів. Також не хотілось би, щоб напередодні виборчої кампанії таку проблему українських водіїв політики використали для реалізації своїх електоральних планів», – підкреслив Дмитро Співак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 16:42 :25