середа, 11 липня, 2018, 19:33 Політика
Політичний діяч заявив про маніпуляції з кількістю переселенців із ОРДЛО
ZIK
ZIK

Фейком є те, що така велика кількість людей із непідконтрольної території проживає на мирній Україні.

На цьому наголосив дипломат, політичний діяч Андрій Ніколаєнко в програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, представник Президента у парламенті Ірина Луценко пропонує повернути пенсії мешканцям окупованого Донбасу. За її даними, в Україні є 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб, з яких на підконтрольній Україні території пенсію отримують 570 тисяч громадян.

«Нарешті сьогоднішня влада дочитала до третього пункту запропонованого нами мирного плану «Три основи» – безпека, легітимність і довіра. Зокрема у першому пункті зазначено про міжнародну перехідну адміністрацію, у другому – введення миротворців, а в третьому наголошується на тому, що невиплата пенсій людям, які це заробили, є незаконними діями, адже пенсія прирівнюється до особистого майна», – прокоментував Андрій Ніколаєнко, який є представником партії «Основа».

На його думку, фейком є те, що така велика кількість мешканців ОРДЛО проживає на мирній території України.

«Держава у жодному випадку не повинна відмовлятися від своїх громадян. Адже люди є набагато важливішими за будь-які території. Натомість перевірки українців, які приїжджають із непідконтрольних територій, на предмет того, чи можна їм виплачувати пенсії, чи ні – це все про сортування людей, а не про допомогу», – констатував Андрій Ніколаєнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 01:43 :48