Новини » Світ 98

«Новичок» може зберігатися до 50 років: У Еймсбері поліція шукає контейнер з отрутою

Поліція поки не виявила відповідальних за злочин осіб та джерело отруєння, тому активно веде пошуки отрути, адже у запечатаному контейнері нервово-паралітична речовина «Новичок» може зберігатися протягом 50 років.

Про це заявив керівник контртерористичного підрозділу Сконтланд-Ярду Ніл Басу, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на АР.

«Нервово-паралітична речовина «Новічок» може залишатися активною протягом 50 років, якщо вона зберігається в запечатаному контейнері», – йдеться у повідомленні.

Басу повідомив жителям міста Еймсбері, де відбулося останнє отруєння, що поліція шукає контейнер з речовиною.

«Мені хотілося б сказати, що ми знайшли відповідальних за це людей, і ми переконані, що ніяких слідів нервово-паралітичної речовини не залишили ніде в Вілтширі. Але жорстока правда полягає в тому, що я не можу дати вам ніяких запевнень чи гарантій на даний момент», – сказав він.

Басу також зазначив, що поки немає доказів того, що «Новічок», задіяний в Еймсбері, був з тієї ж партії, що і у випадку з отруєнням Скрипалів.

Як повідомлялося, у місті Еймсбері графства Вілтшир на півдні Англії 4 липня були виявлені непритомними 45-річний Чарлі Роулі і 44-річна Дон Стерджесс.

У пари були виявлені симптоми, подібні до тих, які спостерігалися у екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, отруєних у місті Солсбері в березні цього року.

8 липня Дон Стерджесс померла в госпіталі. Через пару днів 45-річний Чарлі Роулі прийшов до тями.

Loading...
Loading...
Loading...