Новини » Політика 11 липня, 2018, 17:40
Нардеп Купрієнко в прямому ефірі порадив пурген головреду українського видання
ZIK
ZIK

У ВРУ є журналісти «з великої літери», які не заважають депутатам працювати, а є акредитовані як журналісти 4,5 тисячі «ряжених».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив народний депутат (фракція Радикальної партії) Олег Купрієнко.

Народний депутат, коментуючи ініціативу щодо обмеження для журналістів доступу до кулуарів ВРУ, заявив, що є «журналісти з великої літери», які не заважають обранцям працювати, а, навпаки, допомагають.

Водночас депутат Купрієнко заявив, що у Раді акредитовані як журналісти 4,5 тисячі «ряжених», як він висловився, і частина з них «бігають та вирішують свої питання», а інші на «лабутенах», у поясі замість спідниці шукають собі пригод».

Головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина уточнив у народного депутата, чи це він раніше пропонував купити для кожного з журналістів «пурген», а предметом суперечки тоді стало те, що журналісти розповідають про ціни у парламентському буфеті.

Народний депутат у відповідь заявив, що його співрозмовник «чомусь прирівняв себе до тих людей, які називають себе журналістами і які ходять до їдальні ВРУ, і зазирають у рот депутатам, а потім висміюють у соцмережах».

«Якщо ви такий же, як вони, то, мабуть, і вам треба зробити те, що ви хочете. А хочете, мабуть, взяти таблетку пургену і засунути кудись», – звернувся депутат Купрієнко до головреда «РБК-Україна».

Депутат також вирішив уточнити, що раніше він говорив не «засунути кудись», а сказав, що «по таблетці пургену кинути у страву», натомість у пресі, твердить депутат, з’явилося зовсім інше слово замість «страва».

«Я не знайду слів, як прокометувати потік свідомості з боку Радикальної партії. Вибачте», – сказав на те Сергій Щербина.

Водночас Олег Купрієнко так і не назвав прізвища автора ініціативи обмеження доступу журналістів до кулуарів. З його слів, така ініціатива прозвучала на засіданні Комітету з питань свободи слова, де розглядали інцидент щодо неналежної поведінки у ВРУ Валерії Єгорової та Юлії Махмуді.

Згодом редактори повідомили, що поза ефіром нардеп Олег Купрієнко заявив, мовляв, записав Сергія Щербину та присутнього в студії голову Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка до «чорного списку».

У відповідь Сергій Томіленко висловив сподівання, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який у минулому теж був журналістом, проведе із паном Купрієнком «виховну роботу».

Нагадаємо, Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради пропонує створити у парламенті прес-центр для журналістів, водночас обмеживши їм доступ до кулуарів на першому й другому поверхах.

Фігурантки скандалу Валерія Єгорова, яка у ВРУ показувала середній палець фотографу, і її подруга Юлія Махмуді, котра відома своїми нецензурними висловлюваннями, мали посвідчення парламентських журналісток. Нині їх позбавили акредитації у ВРУ.

Додамо, раніше народний депутат від Радикальної партії Олег Купрієнко запропонував «купити пурген для журналістів», що працюють у ВРУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 18:24 :57