середа, 11 липня, 2018, 17:41 Регіони
На Прикарпатті готуються до всеукраїнської патріаршої прощі

Сьогодні, 11 липня, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук провів робочу нараду з питань підготовки до проведення всеукраїнської патріаршої прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в селі Крилос.

Про це IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Цьогоріч проща відбудеться 4-5 серпня й буде присвячена Року Божого Слова в Україні та 1030-річчю хрещення Русі-України. Присутні ознайомилися з основними заходами, локаціями та порядком проведення прощі, в якій запланована участь блаженнішого патріарха Святослава.

«Проведення всеукраїнської патріаршої прощі у Крилосі відіграє важливу роль у відродженні української духовності. Завдяння влади – забезпечити для прочан комфортні та безпечні умови перебування на Прикарпатті, зокрема, й безпосередньо під час архиєрейської божественої літургії», – зауважив очільник області  Олег Гончарук

Він дав відповідні доручення, зокрема, щодо організації роботи медичної й волонтерської служб, забезпечення послугами мобільного та інтернет-зв’язку, інформаційної кампанії про проведення прощі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 16:12 :15