середа, 11 липня, 2018, 19:30 Політика
Іванну Смачило призначено заступником міністра юстиції
Іванна Смачило. Фото: Микола Тис / ZIK.
Іванна Смачило. Фото: Микола Тис / ZIK.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 року №457-р заступником міністра юстиції України призначено Смачило Іванну Василівну. З 11 липня, відповідно до наказу Міністерства юстиції України №2580/к від 10 липня 2018 року, Іванна Василівна приступила до виконання своїх службових обов’язків.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції

Згідно з розподілом повноважень, Іванна Смачило відповідатиме  за питання реформування системи адвокатури і процесуального законодавства та координуватиме роботу та діяльність Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки, який безпосередньо підпорядкований Державному секретарю міністерства. Крім того, вона буде спрямовувати діяльність Координаційного центру з надання правової допомоги та забезпечувати в межах повноважень взаємодію Міністерства з Апаратом Верховної Ради України, Адміністрацією Президента України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

До призначення Іванна Смачило працювала на посаді начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській та Рівненській областях.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 01:59 :12