Новини » Політика 11 липня, 2018, 21:25
Дмитро Співак певен, що для вступу України в НАТО потрібно ще 15-20 років
ZIK
ZIK

НАТО потрібно підтримувати Україну, щоб втримати на гачку та продемонструвати Росії та іншим країнам, що ми перебуваємо в їхній орбіті.

Таку думку висловив політик Дмитро Співак у програмі «Vox populi» на телеканалі ZIK.

«Розмови довкола вступу України в НАТО сьогодні – це тільки гра слів, адже наступні принаймні 15-20 років нас туди ніхто не прийме. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Україні потрібно реформувати багато напрямків, це зокрема і боротьба з корупцією, і військово-промисловий комплекс.

Також він додав, що питання вступу України до НАТО – це питання перспективи. Тобто, перекладаючи з дипломатичної мови, це означає, що найближчі 10-20 років Україна не стане реальним членом НАТО», – певен Дмитро Співак.

До того ж політик розкритикував пропозицію Президента про внесення змін до Конституції щодо визначення зовнішнього-політичного курсу України до НАТО та ЄС.

«Я впевнений на 100 відсотків, що подібні стратегічні питання розвитку країни потрібно вирішувати виключно через референдум. Адже кожен українець має відповісти собі на питання, куди він хоче йти разом зі своєю країною», – наголосив Співак.

Він також вважає, що навіть якщо будуть слова підтримки з боку НАТО до України, проте жодних конкретних кроків не буде.

«НАТО потрібно підтримувати Україну, щоб втримати на гачку та продемонструвати Росії та іншим країнам, що ми перебуваємо в їхній орбіті.

Утім жодних практичних дій не буде, ба більше, представник України при НАТО вчора відверто сказав, що НАТО поки що не готова надавати Україні розширене співробітництво», – констатував Дмитро Співак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 16:03 :16