середа, 11 липня, 2018, 21:45 Політика
Богомолець назвала ситуацію в «Охматдиті» помстою керівництва МОЗ
ZIK
ZIK

Ситуація довкола закриття Центру онкогематології «Охматдиту» – це помста керівництва МОЗу лікарям, які дозволили собі сказати правду і дати інформацію про те, що немає медикаментів.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявила народний депутат України, голова Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець.

Гостя програми, коментуючи можливе закриття Центру онкогематології Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», зазначила, що ситуація навколо Центру онкогематології – ганебна помста за правду.

«Це помста керівництва МОЗ, помста в.о. міністра охорони здоров’я України лікарям, які дозволили собі сказати правду і дати інформацію про те, що немає медикаментів. І от ця помста є прихованою. Тобто вони ж не можуть сказати: а давайте знищимо лікарів, бо вони дозволили собі сказати правду. Вони кажуть, що ми їх знищимо інакше – заберемо посади, знищимо центр трансплантації, щоби люди не могли там працювати», – розповіла Ольга Богомолець.

Проте, на переконання голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я, у результаті закриття Центру онкогематології, постраждають не окремі лікарі «Охматдиту», а вся Україна.

«Лікарі не постраждають, вони знайдуть роботу за кордоном. Постраждає вся Україна, адже цей Центр перестане надавати консультативну допомогу людям з усієї України», – підкреслила Богомолець.

Голова Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я розповіла, що вже сьогодні Комітет отримав 18 листів із регіонів з проханням не закривати Центр як юридичну одиницю.

«Люди просять не робити окреме відділення, бо тоді Центр втратить можливість патронату. А він патронував всю службу дитячої онкології. Тобто елементарна помста проти людей, які говорять правду, призвела до того, що будуть страждати діти по всій Україні», – наголосила Ольга Богомолець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 02:28 :15