середа, 11 липня, 2018, 19:47 Економіка
8,5 млн пенсіонерів опинилися за межею бідності, – Вадим Івченко
ZIK
ZIK

Майже усі селяни кажуть, що для села пенсійна реформа просто не відбулася. Очікування селян вона не виправдала.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Вадим Івченко.

Зазначимо, що напередодні на засіданні Кабміну Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що економіка країни розвивається, пенсії українців зростають і будуть зростати, а валюта залишається стабільною.

Однак, на переконання нардепа Вадима Івченка, українці не отримали того підвищення пенсій, на яке очікували.

«От я їздив селами Черкаської області і люди мені розповідали, що пенсії у них зросли не більше, ніж на 100 гривень. Комусь підняли на 17 гривень, а комусь на 50. Але практично усі селяни кажуть, що для села пенсійна реформа просто не відбулася. Очікування селян вона не виправдала», – зазначив народний депутат.

Вадим Івченко додав, що відтепер українцям доведеться працювати по 35 років, щоб піти на пенсію.

«Трудовий стаж підняли до 25 років за 1 день. Тобто вже цього року трудовий стаж буде 26 років, наступного – 27. Люди будуть працювати 35 років, щоб вийти на пенсію. От я особисто порахував, що вийду на пенсію у 67 років. Враховуючи свій стаж, кожна людина може порахувати, коли вона піде на пенсію. Але тут головне, чи сплачував роботодавець ЄСВ. Бо у мене роботодавець сплачував ПДФО, але ЄСВ не сплачував. У результаті – мінус 7 років від мого стажу. Повірте, така ситуація по кожній людині в країні», – заявив обранець.

Водночас Івченко зауважив, що у результаті пенсійної реформи значно підвищили пенсії шахтарям та людям, які працювали на шкідливій для здоров’я роботі.

«Але це лише 2 мільйони пенсіонерів. А 8,5 млн пенсіонерів опинилися за межею бідності. І сьогодні, коли говорять, що в країні піднявся мінімальний стандарт з 1700 гривень до 1777 гривень, це смішно. За 1700 сьогодні неможливо не те що прожити, неможливо навіть ліків купити», – підкреслив народний депутат і додав, що політика уряду сьогодні є антисоціальною.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 03:18 :06