Новини » Політика 10 липня, 2018, 5:25
Гримчак розповів, хто в Україні наживається на війні
ZIK
ZIK

В Україні справді є люди, які наживаються на війні. Це виробники військової форми, робітники заводів, які відновлюють техніку, науковці, які розробляють сучасні ракетні комплекси, а також ті, хто почав випускати «Талани». І це правильно. І слава Богу, що свою армію ми почали оснащувати сучасною технікою, зброєю, бронежилетами і касками.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK розповів заступник міністра з тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Заступник міністра ТОТ вважає, що російські сили вже сьогодні почали втручатися у виборчу кампанію України.

«Вони це робить інформаційно. В тому числі звідкись в опозиційних партій з’являються страшні кошти, тисячами по всій країні обвішуються біг-борди. От я дивився вашу програму і пан Власенко так і не відповів, звідки ж гроші на цей чудовий перфоманс.

Вони втручаються у вибори, вкидаючи меседжі про те, що війну розпочала не РФ, а що це український уряд, Президент і взагалі України розпочала війну. Втручаються у вибори, розповідаючи про те, що на війні сьогодні хтось наживається»,– каже заступник міністра з тимчасово окупованих територій.

Водночас Юрій Гримчак зазначив, що в Україні справді є люди, які наживаються на війні.

«Це виробники військової форми, робітники заводів, які відновлюють та роблять нову техніку, науковці, які на сьогоднішній день розробляють сучасні ракетні комплекси, а також ті, хто почав випускати «Талани». І це правильно.

Також наживаються ті, хто розробляє програмне забезпечення для наших комплексів. Ці люди сьогодні наживаються на війні.

І слава Богу, що свою армію ми почали оснащувати сучасною технікою, зброєю, бронежилетами і касками»,– наголосив Юрій Гримчак і додав, що більшу частину військового озброєння сьогодні виробляють державні підприємства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 13:52 :57