Новини » Політика 10 липня, 2018, 0:30
Юрій Гримчак заявив, що введення воєнного стану в Україні можливе
ZIK
ZIK

Останні декілька тижнів, особливо перед чемпіонатом світу з футболу, обговорювалося те, що після закінчення чемпіонату світу з футболу, можлива ескалація з боку РФ. При чому прикриттям для цього повинна була стати така риторика, яку нещодавно використала Тимошенко, а також уся російська пропаганда.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK говорив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

«На жаль члени «Батьківщини» не завжди відтворюють думки свого лідера. Тому що зараз було сказано про те, що треба вводити воєнний стан під час подій у Криму. Тому хотів би нагадати, що коли РНБО опублікувало дані, то виявилося, що найзапеклішим противником введення воєнного стану під час подій в Криму була якраз Юлія Тимошенко», – сказав Гримчак.

Відтак, за його словами, якщо відомо про дружні стосунки Порошенка з так званими лідерами «ДНР» і «ЛНР», то про це треба повідомити на загал. Тому що, якщо це не так, то тоді лідерка бреше.

«У Порошенка є багато недоліків, але єдине у чому йому не можна відмовити це у розумі. І він не буде домовлятися з тими, хто є «шістками» того ж самого Путіна, а виходячи зі слів Тимошенко, то він з ними про щось домовляється», – прокоментував він.

Він також вважає, що введення воєнного стану в Україні можливе, але не зараз.

«Якщо ж говорити про введення воєнного стану, то воно можливе, як і будь-яка позиція. Тому що останні декілька тижнів, особливо перед чемпіонатом світу з футболу, обговорювалося те, що по закінченню чемпіонату світу з футболу, можлива ескалація з боку РФ. При чому прикриттям для цього повинна була стати така риторика, яку сьогодні використала Тимошенко, а також уся російська пропаганда про те, що це Україна почне таке загострення. Звісно, що зараз таке можливо і введення воєнного стану також, але малоймовірно на сьогоднішній день», – наголосив Гримчак.

Тому такого типу заяви, можна назвати як притягуванням до себе уваги та озвучування російських меседжів, які останнім часом постійно вливаються у вуха українців.

«Наразі ніхто не знає чи буде Президент Порошенко балотуватися на другий термін. Адже він жодного разу про це ніде не говорив, а була лише заява про те, що він буде оцінювати по результатах. Тому поки що у нас є тільки кандидати, які ще за шість місяців до початку виборчої кампанії розпочали уже свою», – додав він.

Нагадаємо, що раніше народний депутат України Іван Крулько заявив про те, що проблема полягає у тому, що за сьогоднішньою соціологією – Петро Порошенко не потрапляє навіть до другого туру. Тому потрібен варіант, який би зміг його залишити при владі. Адже заява, яку зробила Юлія Тимошенко про те, що Президент Порошенко буде використовувати будь-які методи, аби залишитися при владі вже давно обговорювалася в експертному середовищі і не лише.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 07:00 :01