Новини » Політика 10 липня, 2018, 5:00
Він бореться не лише за себе: Сестра Сенцова розповіла про зустріч з Олегом у путінській тюрмі
Фото: Соцмережі
Фото: Соцмережі

Сестра українського політв’язня Олега Сенцова Наталія Каплан наголосила, що вони з адвокатами роблять усе можливе для його звільнення та розповіла деталі їх зустрічі 5 липня.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Ми говорили на побаченні 2 години і я не переказувала для ЗМІ усю нашу розмову, бо не вважала це за потрібне і важливе. Для багатьох він герой і щось на зразок ідола. Це, насправді, сумно. Він просто людина», – підкреслила Каплан.

«Ми майже півгодини говорили лише про собак. Ми обидва за цей час втратили наших улюблених лабрадорів. Це важливо для нас, але не для сторонніх. Ми просто люди і часто говоримо про особисте, залиште це нам, будь ласка», – попросила вона.

Також сестра зауважила, що у немає фото або відео Олега. «Перед побаченням відбирають усе і змушують підписати папір, що аудіо та/або відеозйомка карається позбавлення волі», – пояснила Каплан.

Наталія наголосила, що вони з адвокатами роблять усе можливе для звільнення Сенцова.

«Його справа лежить в ЄСПЛ (Європейський суд з прав людини – ред.) з 2014 року, їй дали пріоритет, чому все так затягується – питання до ЄСПЛ. Умовно-дострокове звільнення чи амністія – не наш варіант, Олег засуджений за статтею «тероризм», що виключає це», – написала сестра.

«Залишається лише помилування, і ми готові до цього, все залежить виключно від політичного вирішення питання, а помилування – лише спосіб все узаконити», – підкреслила вона.

Крім цьго, Каплан повідомила, що Олег Сенцов продовжує голодування та бореться не лише за себе.

«Сенцов живий, продовжує голодування. Він бореться, хоча йому це дуже важко, він вимотаний. Цікаво, де він бере стільки сил, відповіді у мене немає. 

Олег, дійсно, б’ється не тільки за себе. Ось уявіть, людина реально б’ється за справедливість і хоче, щоб звільнили всіх політв’язнів», – наголосила вона.

З 16 травня Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою до влади РФ відпустити усіх утримуваних українців.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 00:49 :02