вівторок, 10 липня, 2018, 15:59 Регіони
В Івано-Франківську нагородили переможців програми «Бюджет участі»

Сьогодні, 10 липня, в Івано-Франківську нагородили авторів-переможців програми «Бюджет участі». Голосування за проекти закінчилося ще 20 червня. Цьогоріч перемогу здобули 5 великих і 32 малих проекти.

 Про це повідомив власкор IA ZIK. 

Міський голова Руслан Марцінків вручив всім переможцям сертифікати та пам’ятні сувеніри. Він також відзначив, що найважливішим є те, що за проекти цього року проголосував кожен 10 франківець. Також він подякував авторам за їхню активність. 

«Дякую всім, хто залучав людей до голосування. На жаль, багато проектів, які набрали багато голосів не перемогли. Проте це добре, що в місті так багато активних мешканців. Адже понад 25 тисяч франківців висловили свою думку щодо проектів, підтримавши один з них. Я переконаний, що чим більше буде у Франківську активних людей, тим краще й комфортніше ми будемо жити», – зазначив міський голова. 

Окрім цього Руслан Марцінків розповів, які зміни чекають на Бюджет участі у наступному році. Зокрема це поділ на категорії, виділення окремо екологічної складової – Зеленого бюджету. Він передбчає проекти, які мають на меті озеленення міста. 

Також переможці познайомилися з розпорядниками бюджетних коштів, спільно з якими працюватимуть над реалізацією своїх задумів та обговорили те, як можна зробити Бюджет участі у місті Івано-Франківську кращим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 04:10 :37