Новини » Політика 10 липня, 2018, 10:41
У роботі Ради оголосили перерву для термінових консультацій

У Раді на вимогу фракції БПП оголосили 30-хвилинну перерву для продовження консультацій щодо оновлення Центральної виборчої комісії.

Як заявив сьогодні під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов, фракція наголошує на необхідності оновити Центральну виборчу комісію.

«Оновлення ЦВК є ключовим завданням ВРУ на сьогодні, і має бути вирішене вже цього тижня», – наголосив голова фракції БПП.

Артур Герасимов звернувся до головуючої Оксани Сироїд з вимогою оголосити перерву та продовжити термінові консультації щодо оновлення ЦВК.

Після завершення виступів голів фракцій та груп Оксана Сироїд оголосила 30-хвилинну перерву у роботі Ради.

Додамо, сьогодні Верховна Рада, згідно з порядком денним, має розглянути низку аграрних питань.

Нагадаємо, 1 червня 2014-го завершився термін повноважень 12-ти з 15 членів ЦВК, а 3 лютого 2017 року – 13-го члена Центрвиборчкому. 5 лютого 2018-го Президент України вніс до ВРУ подання на кандидатів до нового складу ЦВК.

5 липня на ранковому засіданні ВРУ під час рейтингового голосування щодо входження у розгляд питань щодо звільнення чинних членів ЦВК, термін повноважень яких збіг, та щодо призначення нових забракло голосів, тож це питання відклали.

Голова фракції БПП Артур Герасимов від імені фракції закликав терміново повернутися до розгляду оновлення Центрвиборчкому. Він заявив, що фракція БПП припиняє роботу у залі до результативного рішення щодо оновлення ЦВК.

9 липня голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що про вихід фракції БПП із коаліції не йдеться.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 09:06 :50