Новини » Регіони 10 липня, 2018, 16:58
У пришкільних таборах Івано-Франківська порушень санітарних норм не виявили

В Івано-франківських школах закінчився період роботи відпочинкових пришкільних таборів з денним перебуванням дітей. Загалом в червні працювало 7 пришкільних таборів у 6 навчальних закладах. В період підготовки та впродовж оздоровчого періоду Івано-Франківська міськрайонна філія ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснювала моніторингові дослідження якості харчування дітей. Цього року порушень санітарних норм виявлено не було.

Про це сьогодні, 10 липня, повідомив власкор IA ZIK.

Зокрема, було відібрано 25 страв на визначення калорійності, 30 проб овочів на залишковий вміст нітратів, 3 страви на якість термічної обробки. Фахівцями взято 120 змивів з обладнання, посуду, рук та одягу працівників харчоблоків на наявність санітарно-показової мікрофлори, досліджено 18 готових страв на наявність бактеріального забруднення. 

На відміну від 2017 року, в цьому сезоні у відібраних з обладнання, посуду, рук та одягу працівників змивів на наявність санітарно-показової мікрофлори позитивних знахідок бактерій групи кишкової палички не було. Це свідчить про більш ретельне дотримання правил особистої гігієни та якісне миття й дезінфекцію посуду, інвентарю та обладнання харчоблоків.

Фактична повнота вкладання продуктів харчування у готові страви відповідала розрахунковій у всіх таборах, що говорить про відповідність меню-розкладок технологічним картам. У меню були вітамінізовані напої, фрукти, овочеві салати.

Відібрано та досліджено 24 проби питної води та 16 проб з відкритої водойми у відпочинковій зоні. Відібрані проби води за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками відповідали вимогам санітарних норм і правил.

За період роботи відпочинкових таборів спалахів інфекційних хвороб та випадків харчових отруєнь не реєструвалось.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 23:27 :11