Новини » Регіони 10 липня, 2018, 17:54
У Луцьку маркуватимуть асенізаційні машини, щоб виявити несанкціоновані зливи нечистот
У Луцьку маркуватимуть асенізаційні машини
У Луцьку маркуватимуть асенізаційні машини

У Луцьку задля виявлення зловмисників, які підпільно зливають нечистоти у міську каналізацію, запроваджують маркування асенізаційних автомобілів.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» написав перший заступник міського голови Григорій Недопад, – повідомив власкор IA ZIK.

За словами чиновника, асенізаційні машини, які здійснюють несанкціоновані зливи нечистот у каналізаційні мережі Луцька, а також у водойми чи на поля, теж призводять до виникнення неприємних запахів у місті. Щоб відрізняти порушників, у Луцьку започаткували маркування асенізаційних машин, які мають відповідні дозволи і здійснюють скиди у спеціально відведеній точці на вулиці Мамсурова, не завдаючи шкоди екології.

Кожній «легальній» машині, яких у місті налічується близько сорока, буде присвоєно індивідуальний номер, нанесений на корпус із обох боків. До 20 липня буде нанесене маркування на всі машини й усі їх стане легко розрізнити. Відповідно, асенізаційні машини зі шлангами, які не матимуть номерів, одразу підпадатимуть під підозру, а таких у місті може виявитися чимало.

Працівники муніципальної варти зможуть легко відрізнити дозволені асенізатори й затримувати порушників. Нумерація дасть можливість відстежувати й контролювати цей процес. Навіть пересічні лучани, при появі асенізаторів без маркування, можуть повідомляти про ці випадки у міську раду на гарячу лінію «15-80».

«Отже, якщо по закінченні процесу маркування містом буде рухатися асенізаційна машина без відповідних індивідуальних номерів, це означатиме, що вона працює «по-чорному», тобто може зливати нечистоти у заборонених місцях, або й навіть у водойми. Тому після 20 липня просимо усіх небайдужих, при виявлення асенізатора без номера, одразу повідомляти про це, звернувшись до Луцької міської ради», – зазначив Недопад.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 04:20 :14