Новини » Політика 10 липня, 2018, 13:51
Протистояти Путіну можна лише обравши одного демократичного кандидата
ZIK
ZIK

Майбутній український президент не може бути проросійським та здавати українські національні інтереси. Адже українці нарешті зрозуміли, що їм не варто бути частиною «руского міра» чи його територій, коли рішення ухвалюють не в Києві, а в Москві.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного проекту «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK говорив народний депутат України Віктор Чумак.

«Без сумніву, є загроза, що Путін буде робити все, щоб в першу чергу отримати більш-менш контрольований Росією парламент в Україні. Адже поки у нас під боком є РФ разом з Путіним і у нього є бажання мати сателітом Україну, така загроза буде зберігатись», – сказав Чумак.

На його думку, найімовірніше, що Петра Порошенка не переоберуть у 2019 році на другий термін, адже вже перейдена певна межа. Але й не можна допустити, щоб було обрано негідну особу.

«Я абсолютно не вірю в переобрання Порошенка і для мене це є практично щось із сфери фантастики. Також я не вірю, що може бути обраний якийсь явно проросійський президент. Адже ми перейшли межу, де у нас обирається президент за геополітичним поділом між сходом і заходом», – наголосив він.

За його словами, в Україні майбутній президент не зможе бути проросійським. Бо національні інтереси стали очевидними.

«Ми розуміємо, що таке національний інтерес і в чому він полягає. Саме у тому, щоб ми ніколи не стали частиною «руского міра» або частиною територій, де рішення ухвалюються не в Україні, а в Москві. І поки що ми сформулювали його так, що ми повинні бути самостійною і цілісною державою, яка прямує до західних стандартів демократії. Хоча ми не маємо стандартів демократії, ми не знаємо, що буде на Заході, але ми кажемо, що це наша мрія і мета і ми туди йдемо», – прокоментував Чумак.

Він розповів, що у нього є свій рецепт, як запобігти втручанню Путіна у виборчий процес в Україні. 

«Вважаю, що президент або кандидат в президенти від демократичного табору, який буде обиратися у 2019 році, повинен бути вже один у першому турі. І я докладатиму всі зусилля, що він таки був один, я вірю в це. Більше того, зараз бачу багато спільнот, які підключаються до цього процесу, які в принципі хочуть залишити одну людину, яка піде від демократичного табору.

Нагадаємо, військовий експерт Валентин Бадрак говорив про те, що у Росії є серйозні плани на майбутні парламентські і президентські вибори в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 06:43 :11