вівторок, 10 липня, 2018, 9:50 Регіони
На Рівненщині повідомили про підозру 11 учасникам масових заворушень
rivnepost.rv.ua
rivnepost.rv.ua

У Рівненській області прокуратура встановила організатора та виконавців злочинного угруповання, які поблизу місць незаконного видобутку бурштину систематично організовували та вчиняли порушення громадського порядку, що супроводжувались активним опором та застосуванням насильства стосовно працівників правоохоронних органів.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

Злочинну групу створив мешканець селища міського типу Клесів Сарненського району. До складу групи він залучив односельців з чітким розподілом функцій та ролей між ними. Спільники розробили план збору місцевого населення, підготовки та вчинення злочинів, пов’язаних з опором працівникам правоохоронних органів. Метою таких дій було перешкоджання правоохоронцям виконувати службові обов’язки з виявлення та припинення фактів незаконного видобутку бурштину.

На підставі здобутих слідчим та прокурором доказів встановлена причетність групи до масових заворушень, організованих біля в’їзду в урочища «Смітник» та «Азалія» Сарненського району, де було заблоковано пересування працівників поліції та вчинено щодо них насильство, а також пошкоджено службовий автотранспорт.

Дії спільників кваліфіковано органом досудового розслідування за ст.ст. 294, 342, 345 КК України (організація та участь в масових заворушеннях, що супроводжувалися насильством над особою, знищенням майна, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів, які використовувалися як зброя, а також опір та насильство щодо працівника правоохоронного органу). Передбачена відповідальність за вчинення вказаних злочинів у вигляді позбавлення волі на строк до 14 років.

11 учасникам організованої злочинної групи повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та стосовно них судом визначено запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту.

На даний час у кримінальному провадженні продовжуються слідчі дії щодо встановлення усіх причетних до масових заворушень у північних районах області осіб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 03:17 :08