вівторок, 10 липня, 2018, 18:03 Регіони
На Рівненщині керівництво підприємства намагалося уникнути сплати податків на 1,1 млн грн

Слідчими головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області під процесуальним керівництвом прокуратури направлено до суду кримінальне провадження за підозрою керівника одного з підприємств Рівненської області, яке здійснює діяльність у сфері поліграфії, в ухиленні від сплати податків.

Підприємство у 2014 року не списало безнадійну кредиторську заборгованість по неоплачених товарах, отриманих від нерезидента в сумі 6,2 мільйона гривень, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету податку на прибуток у сумі 1,1 мільйона гривень.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області.

Під час слідства, за результатами проведених слідчих дій, забезпечено відшкодування збитків у повному обсязі. Тому провадження направлено до суду для звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності.

Загалом же, з початку року під час досудового розслідування кримінальних проваджень, розслідуваних слідчими фіскальної служби за процесуального керівництва працівників прокуратури Рівненської області, забезпечено відшкодування завданих державі збитків на загальну суму понад 6,3 мільйона гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 04:24 :51