Новини » Київ 10 липня, 2018, 6:40
Провладний депутат вигадав оригінальний спосіб підкупу виборців
Фото: chesno.org
Фото: chesno.org

Депутат від партії «Блок Петра Порошенка» та заступник голови земельної комісії Київради Владислав Турець підкуповує виборців, катаючи їх на кораблі по Дніпру.

Про це повідомляє громадський рух ЧЕСНО.

Екскурсовода, розмальовки для дітей і краєвиди Києва виборці доповнюють принесеними з собою алкоголем та закускою. Активістам вдалося потрапити на теплохід і поспілкуватися з пасажирами. Виборці розуміють, що це непрямий підкуп, але залюбки кататимуться іще. За словами працівниці приймальні, катання триватиме 1,5 години.

Вартість години оренди кораблика на 200 місць коштує 3000 грн, як повідомляють у касі Річкового порту. Тож один такий квиток щонайменше може коштувати 15 грн. У квитку написано, що час відправлення – 17:30, проте в цей час ще не всі охочі сіли на теплохід.

На причалі зібрався чималенький натовп – пенсіонери, дорослі з дітьми, яких можна було брати без квитка. Пенсіонери спілкувалися між собою і оглядали зелені береги Дніпра.

Тим часом молодше покоління дорослих із пакетів нишком наливали собі в пластикові стаканчики алкоголь і з новим покращеним настроєм бралися до селфі. Хтось, як у приміській електричці, стояв біля бортів, тоді коли інші пасажири поклали речі на вільні місця, щоб насолоджуватися краєвидами на самоті без зайвих сусідів поряд. Одна з пасажирок каже, що час для катання незручний – робочий час, але вона дуже задоволена, бо квиток за 150 грн (така вартість, якщо купувати в касі) не може дозволити собі з пенсії.

« Вы же понимаете, что это непрямой подкуп избирателей? – запитуємо в сивочолої пані навпроти. – Понимаю, – зітхає пенсіонерка. – Это же дорогое мероприятие, сколько было этих кампаний и не каждый может... – Вы хоть фамилию депутата запомнили? – Турець? Владислав. А по отчеству не припоминаю, – каже пенсіонерка. – Это повлияет на ваш выбор? Будете за него голосовать? – Да. Это повлияет, – відповідає пенсіонерка з Мінського масиву.

На причал сходять веселі після прогулянки люди. Трішки стомлені після шумної прогулянки й свіжого повітря пенсіонери важко долають незручні трапи.

Працівники з приймальні депутата усміхаються при виході і запитують, чи сподобалася прогулянка, чи все було гаразд. Люди у відповідь схвально кивають. Сходами піднімається ціла родина. Чоловік років 35-40 веде під руку маму-пенсіонерку, а поряд його дружина тримає донечку. Запитуємо в батька сімейства, чи сподобалася прогулянка. Відповідає ствердно, мабуть, приймаючи нас за працівників депутатського штабу.

Він також розуміє, що це непрямий підкуп виборців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 13:56 :36