Новини » Політика 10 липня, 2018, 21:15
Доній перелічив, що є спільного у нинішніх депутатів і «регіоналів»
ZIK
ZIK

Ті люди, які зараз є більшістю у ВРУ – це «майданівська» більшість. Раніше вони засуджували «регіоналів» через голосування чужими картками, а коли прийшли до влади, то стали такими ж.

Про це в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK заявив політик Олесь Доній.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів щодо неналежної роботи народних обранців, які не відвідують засідання Ради, продовжують неперсонально голосувати, зауважив, що робота депутатів неадекватна до вимог суспільства.

«Депутат може собі дозволити не ходити на роботу хоч місяцями, і він ці п’ять років буде вільно себе почувати у цій іпостасі… Максимальне покарання – це невеличкі штрафи, які будуть виписуватися з його зарплати. Все. Це абсолютно ненормально», – вважає Олесь Доній.

З його слів, одним із елементів неналежної роботи обранців є голосування чужими картками. Так, людина може відпочивати на Мальдівах, а колеги із фракції голосують її карткою, і це – абсолютно цинічний підхід, вважає гість програми.

«У чому є проблема: ті люди, які зараз є більшістю у Верховній Раді – це «майданівська» більшість. Коли вони були в опозиції, вони погоджувалися із моєю тезою і використовували у боротьбі за владу. Я починав кампанію проти кнопкодавства. На якомусь етапі, через кілька років, вони теж почали казати: та «регіонали» погані, бо вони голосують чужими картками… Вони прийшли до влади і стали точно такими ж. У цьому плані щодо нехтування Конституцією, вони нічим не відрізняються від «регіоналів», – заявив Олесь Доній та додав, що різниця у тому, що нинішні «кнопкодави» кажуть, що так роблять «на благо України».

Нагадаємо, як раніше заявляв голова ВРУ Андрій Парубій, нова система із запровадження єдиних електронних карток для депутатів запрацює наступного року, і це буде системна відповідь на проблему неперсонального голосування.  

У ВРУ зареєстрували законопроект № 8461, який передбачає кримінальну відповідальність за «кнопкодавство».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 22:02 :15