вівторок, 10 липня, 2018, 17:43 Львів
Депутат ЛМР: питання готелю на вул. Вороного – іспит для Садового на повагу до Львова
Ігор Телішевський. Фото: facebook.com/ukroplviv
Ігор Телішевський. Фото: facebook.com/ukroplviv

На розгляд сесії Львівської міської ради, що запланована на 12 липня, внесли питання про затвердження детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка. Це рішення, яке у порядку денному з’являється не вперше, передбачає будівництво на невеликій стихійній парковці на вул. Вороного готелю на шість поверхів з дворівневим підземним паркінгом. Хоч попередній план передбачав зведення там лише кількарівневого наземного паркінгу. Проти такого будівництва виступають мешканці прилеглих будинків. Голосувати за це питання відмовилася вже і одна із фракцій.

«Садовий вже не вперше жонглює думками і підтасовує факти. На жаль, його останні вчинки і слова доводять, що він більше піклується про туристів, ніж про львів’ян. І поки Львів уже кілька років потерпає від нестачі місць для паркування, Андрій Іванович «запаковує» центр новими готелями. Паркінг, який обіцяли у міськраді, раніше міг би вмістити близько сотні автівок. Питання готелю вже розглядалося на виконкомі і на громадських слуханнях. За словами мешканців прилеглих вулиць, така любов мера до туристів і заробітку не лише аморальна, а й небезпечна. Адже, на їхню думку, новий готель навіть може спричинити тріщини в прилеглих будівлях та просідання дороги поблизу майбутньої будівлі. Ця ситуація – іспит Садового на власну гідність та повагу до Львова», – повідомив у Facebook голова фракції УКРОПу у Львівській міській раді Ігор Телішевський.

Місце колишнього спортивного майданчика, а нині стихійної парковки на вул. Вороного. Фото: facebook.com/ukroplviv
Місце колишнього спортивного майданчика, а нині стихійної парковки на вул. Вороного. Фото: facebook.com/ukroplviv

Він додає, що зараз стихійний паркінг вміщає 40 автівок і ним можуть користуватися місцеві мешканці. Тоді, як паркінг готелю будуть використовувати лише його клієнти. Як заявив Телішевський, його фракція не голосуватиме за це питання.

Нагадаємо, 6 червня виконавчий комітет, попри проханням місцевих жителів перенести голосування до знаходження компромісу, таки затвердив детальний план території. Втім, навіть без погодження виконкому питання про затвердження детального плану уже з’являлося в порядку денному сесії, але його знімали з розгляду.

Запропонований детальний план, зокрема, передбачає будівництво на місці колишнього спортивного майданчика, а нині стихійної парковки на вул. Вороного готелю з дворівневим підземним паркінгом.

Мешканці вулиць Вороного та Ференца Ліста мають небезпідставні побоювання з приводу того, що будівництво підземного паркінгу на два рівні у цьому місці є неможливим через геологію ґрунтів і близькість іншої забудови. Так, під час зведення будівлі банку на цій вулиці в їхніх будинках стінами вже пішли тріщини. Проти будівництва готелю люди виступили і на громадських слуханнях і на кількох засіданнях виконкому.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 21:01 :40