Новини » Регіони 10 липня, 2018, 10:20
Департамент Івано-Франківської міськради з порушенням купив газу на 425 000 грн

Івано-Франківською місцевою прокуратурою за результатами здійснення моніторингу веб-порталу державних закупівель виявлено факт порушення вимог законодавства про публічні закупівлі під час проведення одним із департаментів Івано-Франківської міської ради переговорної процедури закупівлі природного газу.

Йдеться про відсутність обґрунтованої підстави для застосування процедури «нагальної потреби», якою вмотивоване прийняття відповідного рішення застосування вказаної процедури. Про це сьогодні, 10 липня, IA ZIK повідомили в прес-службі прокуратури.

Наразі місцевою прокуратурою заявлено позов в інтересах держави до  департаменту та товариства, яке зареєстроване на території м. Івано-Франківська, про визнання недійсними рішення комітету з конкурсних торгів та договору про закупівлю товарів на загальну суму 425 000 грн.

Господарським судом Івано-Франківської області прийнято позовну заяву до розгляду.

Попередньо на Прикарпатті Тисменицькою місцевою прокуратурою за результатами здійснення моніторингу офіційного порталу оприлюднення інформації про публічні закупівлі «Prozorro» виявлено порушення законодавства про публічні закупівлі під час проведення одним із відділів освіти області переговорної процедури закупівлі природного газу.

Установлено, що в січні 2018 року тендерним комітетом відділу освіти у порушення ст.ст. 2, 3, 12, 20, 35 Закону України «Про публічні закупівлі» прийнято рішення про закупівлю природного газу за переговорною процедурою (скороченою) в одного із суб’єктів господарювання області загальною сумою 7 728 712 грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 16:00 :34