Новини » Регіони 9 липня, 2018, 15:41
В Івано-Франківській лікарні облаштують кабінет для реабілітації новонароджених

В Івано-Франківську продовжується реалізація проекту з реабілітації за підтримки посольства Чеської Республіки в Україні. Програма має на меті розвинути систему реабілітації новонароджених у місті за допомогою методу чеського лікаря Вацлава Войта.

Про це сьогодні, 9 липня, повідомив власкор IA ZIK.

В Івано-Франківську обласну клінічну лікарню вже поступили ортопедичні вертикалізатори, ролери, ортопедичні пристрої на суму 197 тис. грн. Завдяки цим приладам збільшиться обсяг реабілітаційних можливостей у дітей. Загальна сума проекту – близько 600 тисяч гривень.

«Це перша частина проекту, наступна – дозволить створити вже в Івано-Франківській міській дитячій лікарні кабінет діагностики та терапії за методикою Войта. Кабінет буде оснащений столом для Войта-терапії, сенсорними іграшками та м’якими підвісними гніздами для діток віком до 2 років. Для того, щоб діагностика та терапія були ефективними, фізіотерапевт пройде спеціальне навчання в чеському місті Оломоуць», – відзначила секретар міської ради Оксана Савчук.

Довідка IA ZIK.

Метод Войта терапії, відомий також як метод рефлекс-локомоції, був розроблений чеським лікарем Вацлавом Войтою (Vaclav Vojta, 1917-2000) на початку 50-х років. Цей метод відновного лікування був створений емпірично, при вивченні моторних реакцій, які спостерігаються у відповідь на специфічну стимуляцію, проведену в певних положеннях дитини. Вацлав Войта встановив, що ця стимуляція викликає глобальну м’язову активність, яка є присутньою у всіх формах людського пересування (локомоції).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 18:22 :33