понеділок, 9 липня, 2018, 13:47 Регіони
У Луцьку суд оштрафував чиновницю Держаудитслужби

Заступника начальника відділу управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області таки притягнуть до відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Апеляційний суд Волинської області залишив без змін постанову Луцького міськрайонного суду, якою до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнуто заступника начальника відділу управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області.

нагадаємо, посадовиця, всупереч закону, не повідомила про суттєві зміни в майновому стані, відчуживши, а у подальшому придбавши об’єкти нерухомості, вартість яких у 50 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Її було визнано винною у порушенні додаткових заходів фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, посадовиця оскаржила його в апеляційному порядку, проте апеляційний суд залишив рішення Луцького міськрайонного суду в силі.

Рішення апеляційного суду набрало законної сили і оскарженню не підлягає.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 09:01 :00