Новини » Політика 9 липня, 2018, 17:21
У Брюсселі погодили подальшу інтеграцію України з ЄС, – Порошенко
Саміт Україна-ЄС у Брюсселі. Фото: president.gov.ua
Саміт Україна-ЄС у Брюсселі. Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко наполягає, що на саміті Україна-ЄС було узгоджено подальший шлях зближення України з Євросоюзом.

Про це він заявив після завершення саміту в Брюсселі, повідомляє «Європейська правда».

Президент пояснив, що наразі не йдеться про підписання нового договору, натомість, йдеться про використання можливостей, передбачених Угодою про асоціацію.

«Сьогодні ми погодилися щодо бачення подальшої секторальної інтеграції, повністю заснованої на положеннях угоди про асоціацію», – заявив він

Порошенко уточнив, що йдеться про 4 напрямки, або сектори зближення. Це – сектор енергетики (Україна хоче стати членом Енергетичного союзу), впровадження шенгенського законодавства, запровадження цифрового ринку, а також «поглиблення митної співпраці».

Варто зауважити, що представники керівництва ЄС наразі не коментували, наскільки глибокою має бути інтеграція. Згадана Порошенком. За інформацією ЄвроПравди, ЄС не давав згоди на переговори про асоціацію України із Шенгенським союзом. Також в Брюсселі немає чіткої підтримки щодо створення митного союзу, на якому наполягає Київ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 17:59 :37