Новини » Політика 9 липня, 2018, 11:31
У БПП назвали пріоритети роботи Ради – оновлення ЦВК і зняття недоторканності

Фракція БПП наполягає, щоб одним із перших питань порядку денного цього пленарного тижня стало оновлення ЦВК.

Про це сьогодні під час засідання Погоджувальної ради, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції БПП Артур Герасимов.

Народний депутат, звертаючись до голови ВРУ, наголосив, що фракція БПП наполягає на тому, щоб одним із перших питань порядку денного було питання щодо оновлення Центральної виборчої комісії.

«Це не просто питання, на якому наполягає наша фракція. Це обов’язок українського парламенту, а також кожної політичної сили, яка внесла свої пропозиції Президенту України. Також ми вважаємо, що пріоритетними завданнями парламенту, які мають бути вирішені якнайшвидше, є розгляд змін до Основного закону щодо обмежень депутатської недоторканності та остаточне завершення створення Антикорупційного суду України. Ми готові підтримувати ці рішення і закликаємо до цього український парламент», – заявив Артур Герасимов.

Нагадаємо, 5 липня на ранковому засіданні ВРУ під час рейтингового голосування щодо входження у розгляд питань щодо звільнення чинних членів Центрвиборчкому, термін повноважень яких збіг, та щодо призначення нових забракло голосів, тож це питання відклали.

Голова фракції БПП Артур Герасимов від імені фракції закликав терміново повернутися до розгляду оновлення Центрвиборчкому. Він заявив, що фракція БПП припиняє роботу у залі до результативного рішення щодо оновлення ЦВК.

Під час вечірнього засідання того ж дня Рада продовжила результативну роботу без фракції БПП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 00:29 :18