понеділок, 9 липня, 2018, 12:51 Регіони
Тернополяни на спинах підняли на Говерлу хлопчика у візку
Фото з соцмереж
Фото з соцмереж

На спинах друзів, у спеціально обладнаному кріслі – так потрапив на Говерлу хлопчик із Тернополя, який пересувається у візку.

Півтора десятки тернополян здійснили мрію Сергія Ткачука, який понад усе хотів побачити найвищу вершину України.

«Мрія на всіх» – так назвали проект, навколо якого об’єдналися спортсмени, музиканти, журналісти та багато інших небайдужих людей. Цими вихідними Сергій нарешті побачив, як виглядають Карпати з висоти хмар.

«Це відео замість тисячі слів. Я отримую від вас стільки теплих повідомлень... Дехто з вас пише, що розплакався, дізнавшись історію Сергія. Частина нашої команди, вийшовши на Говерлу, теж не змогла стримати сліз. У звичайному житті хлопчик пересувається на інвалідному візку, тож на гору його несли на спинах, у спеціально обладнаному кріслі, разом з Сергієм вага становила 50 кг. До втілення мрії долучились тернополяни, благодійники, маса чудових людей... Я нереально пишаюсь всіма», – поділилася у Facebook одна з учасниць сходження Зоряна Биндас під відео з Говерли.

Підготовка до підйому тривала пронад півроку. Чоловіки, які несли хлопчика, спеціально тренувалися. Долучився до проекту і місцевий гурт «Фіра», під час підйому на Говерлу вони зняли кліп про Сергія.

«Удвох з Сергієм говорили... Говорили про сходження на Говерлу, про силу духу і волі хлопців, що несли його. А ще як важливо мати друзів. А найважливіше є те, що все життя ми вчимося чогось. І треба не боятися та не соромитися цього...», – написала спортсменка Лілія Проць

Фото з соцмереж
Фото з соцмереж

Лілія була першою, з ким Сергій поділився своєю мрією. Він, незважаючи на обмеження в русі, теж займається спортом, захоплюється плаванням, тренується і веде активний спосіб життя.

«Це неймовірний фінал історії про хлопця, який пересувається у візку і який мав мрію. Ні, він не мріяв про айфон останньої моделі, він хотів побувати на вершині Говерли», – написав громадський діяч Іван Космина, який теж пересувається у візку.

У соцмережах учасники проекту діляться світлинами й враженнями від сходження. І закликають інших об’єднуватися та робити добрі справи. Це, кажуть, робить світ кращим, а людей щасливішими.

Фото з соцмереж
Фото з соцмереж

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 15:50 :42