Новини » Політика 9 липня, 2018, 20:45
Роман Безсмертний переконаний, що Президент не наважиться на розпуск парламенту
ZIK
ZIK

Від нинішньої продуктивності Верховної Ради виграє передусім Президент. Тому розмови будуть розмовами, але я переконаний, що на рішення розпустити парламент Президент не наважиться.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив український політик і дипломат Роман Безсмертний.

Відповідаючи на питання ведучого, чи може Петро Порошенко розпустити парламент, Роман Безсмертний зауважив, що чим ближче до закінчення повноважень Президента, тим емоційніші будуть вестися дискусії щодо розпуску парламенту.

«Але з моєї точки зору, це лише дискусії. Адже від нинішньої розстановки сил і від нинішньої продуктивності Верховної Ради виграє у першу чергу Президент, а в другу чергу – уряд. Тому розмови будуть розмовами, але я переконаний, що на таке рішення Президент не наважиться», – заявив гість програми.

Роман Безсмертний додав, що Президент не буде розпускати парламент і через те, що він повністю контролює ситуацію.

«Нинішній стан справ навколо обрання членів ЦВК та інші дискусії, які велися, показують, що Президент через велику фракцію БПП контролює ситуацію. Відтак, я не бачу його інтересу в нинішній ситуації приймати рішення щодо розпуску парламенту. Тим більше, про це свідчить дискусія щодо коаліції. То вона є, то її немає. Очевидно, що Президент у праві сам приймати рішення», – підкреслив Безсмертний.

Дипломат зазначив, що старт виборчої кампанії також стримує Президента у прийнятті рішення щодо розпуску парламенту.

«Тому я вважаю, що нинішні розмови щодо розпуску Верховної Ради – тактичний інструмент тиску на опозиційні сили і на певних політиків парламенту та поза ним», – підсумував Роман Безсмертний.

Як повідомлялося, 5 липня лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Доброго ранку, Країно!» на телеканалі «UA: ПЕРШИЙ» заявила, що президент Петро Порошенко вигадав спосіб не проводити вибори президента у 2019 році і розпочав «глибокий переговорний процес» з ватажками окупованих територій Донбасу.

«Він хоче, щоб були захоплені додаткові території України. Він хоче, щоб усе горіло. На цьому він хоче вводити воєнний стан і не проводити вибори у принципі», – сказала лідер «Батьківщини».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:58 :58