Новини » Регіони 9 липня, 2018, 16:55
Прикарпаттю на будівництво сучасного біатлонного комплексу виділили субвенцію у 50 млн грн

Сьогодні, 9 липня, в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася нарада щодо будівництва в області сучасного біатлонного комплексу. На ній було повідомлено, що на його будівництво державою виділено обласному бюджету субвенцію в розмірі 50 мільйонів гривень.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Для комплексу уже обрана ділянка, яка розташована на території Поляницької сільської ради. Планується, що тут будуть зведені стадіон, лижна траса, стрільбище та адмінбудівля. За задумом, комплекс має відповідати міжнародним стандартам, де можна буде проводити змагання найвищого рівня.

За словами позаштатного радника голови ОДА, директора Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату ЖКГ Василя Сеніва, на сьогодні розроблено дорожню карту, яка передбачає послідовні етапи підготовки необхідної документації, спорудження та введення в експлуатацію майбутнього комплексу.

Представники Федерації біатлону України запевнили, що запропонована ділянка за технічними, геологічними, геодезичними та іншими параметрами підходить для облаштування майбутнього біатлонного комплексу. Також досягнуто домовленості, що Федерація біатлону надасть офіційні рекомендації щодо співпраці з проектними інституціями щодо укладання договору на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Окремо обговорено проведення проектно-кошторисних робіт, виготовлення проекту землеустрою, встановлено завдання і терміни їх виконання. Також зазначалося, що усі роботи із зведення комплексу куруватиме представник Міжнародного союзу біатлоністів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 18:03 :56