Новини » Політика 9 липня, 2018, 18:40
Посол Лубківський вважає саміт Україна - ЄС «рівною» подією
ZIK
ZIK

Саміт Україна-ЄС не став проривним заходом. Та все ж важливо, що Україна і ЄС продовжують вести діалог на найвищому рівні.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив Надзвичайний і Повноважний посол України Маркіян Лубківський.

Нагадаємо, сьогодні, 9 липня в Брюсселі відбувся саміт Україна-ЄС. Президент України Петро Порошенко, президент Європейської ради Дональд Туск і голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер провели зустріч за зачиненими дверима. Після завершення саміту Порошенко заявив, що сьогодні в Брюсселі було узгоджено подальший шлях зближення України з Євросоюзом.

Надзвичайний і Повноважний посол України Маркіян Лубківський каже, що сьогодні в Брюсселі не було прийнято важливих для України рішень, а заяви політиків, які лунали на саміті, є «сухими».

«Заяви, які були зроблені сьогодні – доволі стримані й сухі. Очевидно, вони є результатом того саміту, який відбувся в Брюсселі. Мабуть, це добре. Добре, що ані Адміністрація Президента України, ані МЗС, ані сам Президент не покладали на цю подію великих очікувань. Добре, що не було й гучних заяв, які однозначно могли б зашкодити сприйняттю цієї події», – зазначив гість програми.

Відтак, підкреслив Маркіян Лубківський, саміт Україна-ЄС не став проривною подією.

Та все ж важливо, додав експерт, що Україна і ЄС продовжують вести діалог на найвищому рівні.

«І дуже цікаво буде подивитися на фінальний документ цього заходу. А за результатами саміту буде спільна заява. Та, як я зазначав, великих сподівань на цю подію не покладалося, а це й добре.

Однак те, що немає великих результатів і здобутків, мабуть, не дуже добре. Але ми до цього вже звикли.

Тому це рівна подія і моя реакція на неї також є абсолютно рівною», – прокоментував Маркіян Лубківський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 21:56 :22