live
Новини » Світ

Підозрюваний у справі про інцидент в аеропорту Тбілісі заперечує провину

Аеропорт Тбілісі. Фото: trip-blog.ru

Громадянина Росії, якого затримали після розливу в аеропорту Тбілісі рідини, що містить шкідливу для здоров’я речовину, взяли під варту на два місяці, однак він заперечує свою провину.

Про це повідомляє «Кавказкий узел».

Громадянина Росії затримали 2 липня після розливу невідомої рідини в аеропорту Тбілісі, внаслідок якого з ознаками отруєння до лікарні потрапили семеро людей.

Засідання суду у цій справі відбулося 5 липня. Затриманому оголосили звинувачення в умисному заподіянні шкоди здоров’ю загальнонебезпечним способом. Прокуратура попросила суд помістити його під варту.

Під час засідання прокурорка Майа Силагадзе заявила, що «мотивом росіянина була помста: він хотів нашкодити своєму знайомому, який працює в аеропорту».

Суд ухвалив рішення про взяття обвинуваченого під варту, однак росіянин стверджує, що «ніякої небезпечної для здоров’я рідини у нього ніколи не було, і, відповідно, він не міг її розлити в аеропорту Тбілісі».

Підозрюваний визнав, що був в аеропорту, і сказав, що приходив туди, щоб купити зворотний квиток у Санкт-Петербург.

За словами обвинуваченого, він є уродженцем Грузії, народився і виріс в Тбілісі, а останніми роками проживає в Санкт-Петербурзі. У Тбілісі він прибув, щоб «побувати на могилі своїх предків».

«Я три доби добирався до Грузії на поїзді і автомашині, мене перевіряли на КПП. Після затримання правоохоронні органи перевірили номер готелю, в якій я зупинився в Тбілісі, мої особисті речі. Ніякого небезпечного для життя речовини не виявили», – заявив чоловік.

Нагадаємо, 2 липня 2018 року правоохоронці встановили, що чоловік розлив рідину, яка містить шкідливу для здоров’я речовину, біля каси однієї з авіакомпаній у залі вильоту міжнародного аеропорту Тбілісі.Loading...
Loading...
Loading...