Новини » Регіони 9 липня, 2018, 16:33
На Волині прокуратура судиться за ставок, вартістю 21 млн грн

Володимир-Волинська місцева прокуратура вимагає повернення державі земельної ділянки зі ставком вартістю 21 мільйон гривень.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Володимир-Волинська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду області з позовом до підприємця, аби стягнути заборгованість з орендної плати, розірвати договір оренди землі та ставка й повернути державі земельну ділянку водного фонду площею 30,6 га та вартістю 21 млн грн.

Прокурори з’ясували, що у лютому 2007 року Володимир-Волинська РДА та підприємець уклали договір оренди цієї земельної ділянки на території Березовичівської сільської ради на 49 років.

До 2016 року підприємиця справно сплачувала орендну плату за ділянку зі ставком, який використовувала для рибного господарства та надання послуг з відпочинку і спортивного рибальства.

Проте, у 2016-2017 роках вона неналежно виконувала умови договору оренди й заборгувала місцевому бюджету орендну плату.

Окрім того, комісія із представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Володимир-Волинського району і Волинської області засвідчила, що орендарка використовує земельну ділянку всупереч екологічним та природоохоронним вимогам, відтак ділянка перебуває у занедбаному стані, а подальше таке користування водним об’єктом призведе до його замулення та, як наслідок, пересихання і зникнення взагалі.

Втрутившись у ситуацію, прокуратура вимагає стягнення з орендарки заборгованої орендної плати, розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки зі ставком державі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 21:12 :46