Новини » Львів 9 липня, 2018, 17:01
ЛМР: На конкурс щодо будівництва сміттєпереробного заводу у Львові зголосились 5 компаній

9 липня завершується прийом документів претендентів на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові. Станом на 12 год надійшли пропозиції від 5 зацікавлених компаній. Очікується, що до кінця дня їх стане більше.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«До 17 год компанії мають можливість подати свою документацію. Станом на вечір ми вже будемо розуміти кількість компаній, завтра оприлюднимо чіткий перелік компаній, які подалися. Станом на 12 год було 5 заявок від великих західних компаній. Очікуємо ще кілька до кінця дня. Всі вони добре ознайомлені з документацією. Це компанії, які мають великий досвід будівництва відповідних об’єктів», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 8 червня 2018 року на сайті Європейського банку реконструкцій та розвитку було розміщено оголошення про початок тендерних процедур щодо будівництва сміттєпереробного комплексу у м. Львові. З огляду на це було розпочато процедуру передкваліфікації компаній, які бажають взяти участь в самому тендері. Датою завершення прийому документів претендентів визначено 9 липня 2018 року.

Відповідно до передкваліфікаційної документації була обов’язкова організація замовником (ЛКП «Зелене місто») роз’яснювальної зустрічі, яка відбулася 21 червня 2018 року. На цій зустрічі учасники задавали питання та отримали відповідні роз’яснення щодо кваліфікаційних вимог та інших процедурних питань.

Після отримання та фіксації документів від претендентів після завершення передкваліфікації почнеться процедура аналізу та оцінки поданих документів, за результатами якої буде визначено перелік компаній, яких буде запрошено до участі в основній частині тендеру. Саме серед таких компаній буде обрано переможця, з яким буде укладено угоду, предметом якої буде будівництво комплексу переробки та перевантаження твердих побутових відходів, а також його обслуговування до завершення гарантійного та операційного періодів.

За попередніми обрахунками основна частина тендеру повинна відбутися в серпні цього року. Визначення переможця тендеру на будівництво комплексу відбудеться осінню 2018 року.

Згідно з тендерною документацією, будівництво заводу триватиме 24 місяці. Після завершення будівництва, наступні 12 місяців триватиме операційний період, впродовж якого переможець тендеру буде обслуговувати комплекс та готувати місцевих спеціалістів для подальшої повної передачі усіх обслуговуючих процесів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 02:49 :55