понеділок, 9 липня, 2018, 15:34 Львів
Два місяці замало: НАЗК продовжило перевірку декларації директора Львівтеплоенерго Степана Пакіжа

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про продовження терміну повної перевірки декларацій за 2016 рік директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа. Фахівці НАЗК не змогли вкластися у, відведений законом, термін 60 днів, тому продовжили вивчати декларацію чиновника ще на 30 днів.

Про це повідомляє прес-служба Агентства.

«Під час засідання було прийнято рішення про продовження строку повної перевірки е-декларацій, поданих 4-ма суб’єктами декларування:

  • Жеваго Костянтином Валентиновичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2017 рік.
  • Павелком Андрієм Васильовичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2015-2017 роки.
  • Рабіновичем Вадимом Зіновійовичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2017 рік.
  • Пакіжем Степаном Петровичем, директором Львівського міського комунального підприємства «Львівтеплоенерго», за 2016 рік».

Здавалося б, непоказний львівський чиновник потрапив у доволі солідну компанію. Та його звітний документ, виявляється, не відстає за складністю від декларацій топ-службовців.

Адже рішення про продовження повної перевірки декларації приймається «у випадку неотримання відповідей та/або інформації по суті, необхідних для проведення повної перевірки декларації, у відповідь на запити (листи) Національного агентства».

Нагадаємо, Степан Пакіж, окрім підозр у чесності декларування майна і доходів, також став фігурантом розслідування Нацполіції щодо імовірних зловживань при тендерних закупівлях.

Також він є одним з тих чиновників, діяльність яких є найменш публічною. До прикладу, його підприємство приховує від журналістів та екологів вже вісім місяців інформацію про ТЕО та проектну документацію щодо будівництва сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2. Імовірною причиною цього є проектування ТЕЦ для спалювання сміття.

Та, не дивлячись на це, він, на думку мера Львова Андрія Садового, є одним з найкращих управлінців у своїй галузі не лише у Львові, але й в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 09:41 :14