Новини » Політика 9 липня, 2018, 17:15
Дональд Туск висловився щодо поправок до закону про Вищий антикорупційний суд
ZIK
ZIK

Ми вітаємо закон про створення Вищого антикорупційного суду та чекаємо ухвалення поправок, які потрібні для належної роботи суду

На цьому наголосив президент Європейської Ради Дональд Туск під час підсумкової прес-конференції Україна-ЄС, яку транслював телеканал ZIK.

Промовець відзначив, що тільки-но завершився 20-ий саміт ЄС-Україна. «Це була ще одна можливість наголосити на потужному партнерстві та непохитній дружбі між ЄС та Україною та обговорити подальші шляхи розвитку. Наше партнерство спирається на міцний фундамент. Це угода про асоціацію, а зокрема її частина про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі, яка повністю набула чинності рік тому», – заявив Дональд Туск.

За його словами, наразі є чіткий та позитивний результат – економіка України поступово виходить з кризи і демонструє позитивну динаміку.

«Сьогодні ми підтвердили відданість просуванню політичної асоціації та економічної інтеграції України з Європейським Союзом, спираючись на спільні цінності демократії, верховенства права та прав людини. Тобто це ті самі цінності, за які люди боролися на Майдані, та за які продовжують боротися мільйони українців!», – наголосив Туск.

Президент Європейської Ради підкреслив, що Європейський Союз визнає серйозний поступ, який здійснила Україна у впровадженні реформ.

«Минулого року українська влада зініціювала низку реформ, зокрема у пенсійній сфері та охорони здоров’я. Вони будуть дуже складними у короткостроковій перспективі, проте у довгостроковій – зроблять Україну сильнішою.

Також ми вітаємо закон про створення Вищого антикорупційного суду та чекаємо ухвалення поправок, які потрібні для належної роботи суду. Адже антикорупційні реформи мають залишатися пріоритетом порядку денного України», – зауважив Дональд Туск.

Також він нагадав, що ЄЄ продовжує надавати свою непохитну підтримку територіальній цілісності, суверенітету на незалежності України.

«Непорушним залишається наше визнання незаконної анексії щодо Криму. Нещодавно ми розширили список осіб, яким заборонено в’їзд до Європейського Союзу. Це сталося після того, як на півострові провели російські президентські вибори та розпочали будівництво Керченського мосту без згоди України.

Ми продовжуємо наголошувати на відповідальності Росії за війну на Сході України. Так, кілька днів тому лідери ЄС одностайно погодилися продовжити економічні санкції проти Росії ще на шість місяців», – підкреслив Дональд Туск.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 06:41 :23