Новини » Політика 8 липня, 2018, 15:13
Винні українці: Дуда заявив, що під час Волинської трагедії загинули 100 000 поляків і 5000 українців
Анджей Дуда
Анджей Дуда

Президент Польщі Анджей Дуда поклав квіти на занедбаному польському цвинтарі у містечку Олика, що на Волині де поховані загиблі внаслідок міжетнічного протистояння поляки у братській могилі.

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK.

Після меси у Луцьку глава Польщі завітав до містечка Олика у Ківерцівському районі. Біля замку Радзивилів його зустрічали близько 150 місцевих жителів, деякі з них тримали плакати із закликами до примирення.

Також Дуда відвідав занедбане польське кладовище, де поховані кількадесят поляків, які загинули під час Волинської трагедії. Тут він поклав квіти, вшановуючи їхню пам’ять.

Після цього президент Польщі виступив із невеликою промовою. «У містечку Олика та його околицях мешкали чимало поляків, які ходили до костелу, їх ховали на цвинтарі, що за моїми плечима», – зазначив Дуда.

За його словами, внаслідок Волинської трагедії загинуло близько 100000 поляків та 5000 українців. Він стверджує, що протистояння розпочали українські націоналісти натомість поляки проводили акції у відповідь. «Наші стосунки повинні будуватись на історичній правді, добрі стосунки між Україною і Польщею», – додав Дуда.

Він також сказав, що Подльща підтримує євроінтеграційні прагнення України та територіальну цілісність України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 04:15 :22