Новини » Київ 8 липня, 2018, 2:30
Київська влада хоче знищити чергове історичне середовище

Замість скверу біля Національного технічного університету «КПІ ім. Сікорського» може з’явитися черговий ТРЦ. Днями так звані «проектанти» відвідали університет задля проведення «діалогу».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Київської міської ради Прохор Антоненко.

Він написав, що на місці кіосків, тротуару біля станції швидкісного трамвая «Польова» і частини скверу ім. Олени Теліги (більш відомому як Поляна) хочуть збудувати двоповерховий торгівельний комплекс.

«Днями так звані «проектанти» відвідали університет задля проведення «діалогу», однак зроблено це було в період коли студенти закрили сесію і поїхали додому», – пише депутат. 

Депутат наголошує, що територія, на яких знаходяться МАФи – не частина НТУУ «КПІ», проте сквер «Поляна» – місце студентського відпочинку, «яке вже кілька поколінь є історичним і створює навколо себе величезну кількість легенд та історій». 

«Пан Кличко та його Департамент транспортної інфраструктури вже давно вирішили, що більшість зупинок на Борщагівській лінії швидкісного трамвая забудуються ТРЦ. Те, що мер зі своїми друзями все намагається забудувати (згадаємо ТРЦ «Оазис» над метро Героїв Дніпра) це зрозуміло...гроші понад усе. Але не тоді, коли ви хочете забрати частину скверу – територію, яка належить студентам», – заявив депутат. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 19:36 :51