Новини » Політика 6 липня, 2018, 10:26
У БПП вимагають повернутись до оновлення «ЦВК часів Януковича» наступного тижня

Фракція БПП у ВРУ вимагає, щоб наступного пленарного тижня одним із перших питань Рада розглянула оновлення ЦВК.

Про це сьогодні під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова парламентської фракції БПП Артур Герасимов.

Нардеп заявив, що учора у парламенті і, хто не голосував за оновлення ЦВК, порушили свої обіцянки перед виборцями та «взяли на себе політичну відповідальність за збереження старої ЦВК часів Януковича, бо не існує жодної процедурної перешкоди для цього оновлення». Ці слова очільника парламентської фракції БПП зал зустрів криками.

Артур Герасимов заявив, що неприпустимим є ставити під загрозу проведення виборів в Україні.

Голова фракції БПП звернувся до голови ВРУ, щоб наступного пленарного тижня одним із перших питань Рада розглянула оновлення ЦВК. Окрім того, як наголосив він, слід розглянути питання щодо скасування депутатської недоторканності та завершення створення Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, учора на ранковому засіданні ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, під час рейтингового голосування щодо входження у розгляд питань щодо звільнення чинних членів Центрвиборчкому, термін повноважень яких збіг, та щодо призначення нових забракло голосів, тож це питання відклали.

Голова фракції БПП Артур Герасимов від імені фракції закликав терміново повернутися до розгляду оновлення Центрвиборчкому. Він заявив, що фракція БПП припиняє роботу у залі до результативного рішення щодо оновлення ЦВК.

Під час вечірнього засідання Рада продовжила результативну роботу без фракції БПП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 17:28 :58