Новини » Політика 6 липня, 2018, 11:15
С14 позиваються проти «Громадського телебачення» за образливий термін
Активісти С14. Фото: radiosvoboda.org
Активісти С14. Фото: radiosvoboda.org

Праворадикальна організація С14 звернулася до суду з позовом «на захист честі, гідності й ділової репутації» проти редакції «Громадського телебачення».

Позов був поданий до Печерського суду 2 липня, пише «Радіо Свобода».

Як повідомляє «Громадське», однією з підстав для позову став допис у Twitter англомовної служби цього ЗМІ, де організацію С14 назвали «неонацистською».

 

Також, згідно з повідомленням «Громадського», представники С14 надали експертизу від Інституту політичних та етнонаціональних досліджень імені Кураса НАН України про тлумачення термінів «націоналізм», «нацизм» та «неонацизм».

Виконавча директорка «Громадського» Катерина Горчинська висловила впевненість, що редакція виграє суд.

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch нещодавно заявляла, що від початку 2018-го року члени таких радикальних груп як С14, «Правий сектор», «Традиція і порядок», «Карпатська Січ» вчинили щонайменше два десятки нападів або актів залякування у Києві, Вінниці, Ужгороді, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську та інших містах України.

Правозахисники закликали українську владу засудити агресію радикальних груп і провести ефективні розслідування вчинених ними нападів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 13:28 :11