п'ятниця, 6 липня, 2018, 22:10 Політика
Рейтинг Президента та його партії падатиме і надалі, – Світлана Заліщук
ZIK
ZIK

Для провладної сили зараз абсолютно невигідно починати дочасні вибори, адже її низький рейтинг не дозволить пройти до парламенту.

На цьому наголосила народний депутат України Світлана Заліщук у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Тема дочасних виборів народилася вже після року роботи парламенту цього скликання, і з того часу ці розмови не припиняються. Наразі БПП приблизно на 5-му місці в рейтингу партій, Президент – так само не лідирує. Отже для провладної сили зараз абсолютно невигідно починати дочасні вибори», – зазначила Світлана Заліщук.

Також депутат розповіла, що існує така популярна думка, що чим далі, тим більше рейтинг Президента і його партії буде падати. А тому зараз видається найкращий момент для проведення виборів.

«Якби в 2015 році, тобто одразу ж після Революції гідності, виникла така історія із переобранням членів ЦВК, то, найвірогідніше, все суспільство стало б «на вуха» через неприйнятність ситуації. І для того, щоб країна справді стала іншою, ми і повинні зробити неполітизованими передусім ЦВК, Генпрокуратуру та Конституційний суд», – наголосила Світлана Заліщук.

Нагадаємо, на ранковому засіданні ВРУ під час рейтингового голосування щодо входження у розгляд питань щодо звільнення чинних членів Центрвиборчкому, термін повноважень яких збіг, та щодо призначення нових забракло голосів, тож це питання відклали.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 07:32 :39