п'ятниця, 6 липня, 2018, 19:55 Політика
Політолог Цибулько розповів про сверблячку «автономного порятунку» у політиків
ZIK
ZIK

Чим ближче до виборчої кампанії і чим чіткіше проявилися потенційні два фіналісти президентських перегонів, починає відбуватися перегрупування навіть у рамках діючої коаліції. Але на персональному рівні деякі політики починають займатися самопорятунком або порятунком своєї політичної сили.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів політолог Володимир Цибулько.

Гість програми, коментуючи ситуацію довкола оновлення ЦВК, зауважив, що із самого початку мова не йшла про повне переобрання членів Центрвиборчкому. З слів Цибулька, про перезавантаження заговорили тоді, коли спецперевірку пройшли усі члени ЦВК.

«Та зараз ця ситуація знаходиться в рухах парламентської зали. Хоча рейтингове голосування тут не передбачене. Але парламент мав би на умовах самостійної згоди знайти компроміс», – заявив Володимир Цибулько.

Однак, додав політолог, чим ближче до вибрів, тим менше народні депутати готові до об’єднання. Цибулько каже, що деякі політичні лідери вже зараз взялися за «автономний порятунок».

«Чим ближче до виборчої кампанії і чим чіткіше проявилися потенційні два фіналісти президентських перегонів, починає відбуватися перегрупування навіть у рамках діючої коаліції. Але на персональному рівні деякі політики починають займатися самопорятунком або порятунком своєї політичної сили.

І це настільки відверто прочитується, коли частина коаліціантів, а конкретно – представники «Народного фронту», напряму контактують із «Батьківщиною», роблячи такі ж заяви, як і «Батьківщина», – зауважив Володимир Цибулько.

Відтак, підсумував експерт, виборчий процес в Україні побудований таким чином, що неучасть у президентських перегонах гарантує провал на парламентських виборах.

«Тому чим ближче до виборів – сверблячка «автономного порятунку» для деяких політиків починає домінувати над колективним порятунком політсили», – додав Володимир Цибулько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 07:15 :55