Новини » Політика 6 липня, 2018, 10:22
Парасюк назвав позитивні і негативні сторони роботи нинішнього парламенту
ZIK
ZIK

Верховна Рада нинішнього скликання справді стала більш відкритою до громадськості. Парламент ухвалив багато ініціатив, які ідентифікують нас як націю. Але на цьому позитив закінчується, а далі іде візуалізація чиїхось домовленостей і маніпуляція законодавчою ініціативою.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

«В українського парламенту нинішнього скликання мало позитивних моментів, але вони є. У своєму теперішньому вигляді парламент став відкритішим. І хто б що не говорив, туди справді може потрапити багато людей і побачити, що там робиться», – запевнив нардеп.

Він переконаний, що нинішнє скликання Верховної Ради ухвалило багато законодавчих ініціатив, які ідентифікують нас як націю, розставляють деякі маркери і оцінюють нашу історичну приналежність до конкретних подій.

«Це є правдою. І я дуже радію, що ці речі були. Проте на цьому, на жаль, все. А далі іде візуалізація чиїхось домовленостей і маніпуляція законодавчою ініціативою. Тобто суспільству дають гарний лозунг, розказують, який гарний законопроект», – каже Володимир Парасюк.

Так було із законопроектом про Вищий антикорупційний суд, куди вставили норми, які «дали можливість його відразу ж корумпувати і не до кінця запустити його роботу».

«Це ж стосується і економічного сектору, і соціального, і інших секторів. Тобто користуються лозунгами, а коли уважніше подивитись, то ми побачимо, що там насправді є дуже багато брехні. Так само в українському парламенті є дуже багато лобізму. Дуже прикро, коли в законопроект, який стосується дітей, вставляють статті, що зовсім не мають до них відношення», – заявив народний депутат.

 «Воно пройшло, а суспільство навіть не звернуло уваги. Такою є реальність. Навіть скажу, що коли ми сидимо внизу (у сесійній залі – ред.), а журналісти на балконі, то через цю відстань у 10 метрів реальність не проходить. Навіть журналісти не чують обговорення деяких речей, як з серйозних питань насміхаються, як ті, хто на телебаченні серйозно критикують одне одного, в залі спокійно спілкуються», – заявив парламентар.

Нагадаємо, експерт у сфері енергетики Андрій Герус раніше заявляв, що парламент намагався «пропхати» у законопроект про аліменти правку про звільнення від оподаткування на ввіз імпортного обладнання для «зеленої енергетики», лобіюючи таким чином інтереси Ріната Ахметова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 04:22 :40