Новини » Політика 6 липня, 2018, 21:50
Ольга Герасим’юк повідомила, що питання про її відставку поки що відкрите
ZIK
ZIK

Питання з моєю заявою, чи йду я у відставку, чи не йду, поки що воно відкрите.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявила журналіст, громадська діячка, перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк.

Ольга Герасим’юк, відповідаючи на питання про свою відставку з посади заступниці голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, зазначила, що вона хоче, аби на цю посаду її обирав парламент, і щоби народні депутати знали про все, що відбувається у Нацраді.

«А питання з моєю заявою, чи йду я у відставку, чи не йду, поки що воно відкрите», – повідомила Ольга Герасим’юк.

Журналістка зауважила, що бути першим заступником голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, якого можуть використовувати для того, щоб підсунути якийсь документ, який у відсутності голови він підпише,  – це не те, чим вона хотіла би займатися, думаючи про безпечний інформаційний простір іа про справедливий розподіл на ньому.

«Я не для кворуму там працюю. І коли я зрозуміла, що цей момент може бути мною неподоланий, я поставила це питання широко», – зазначила Ольга Герасим’юк.

Вона підкреслила, що у її діях немає жодної спроби когось оцінити, очорнити або в очах суспільства державну інституцію піддати остракізму.

«Я лише хочу, щоб вона відповідала високим очікуванням суспільства», – заявила Ольга Герасим’юк.

Нагадаємо, 26 червня Ольга Герасим’юк подала у відставку з посади першого заступника голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Свій демарш вона аргументувала тим, що в Нацраді «створено неприйнятні для діяльності незалежної регуляторної умови».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 23:46 :39