Новини » Регіони 6 липня, 2018, 17:46
На Прикарпатті готуються до міжнародного гуцульського фестивалю

На Прикарпатті в Яремче відбулося засідання оргкомітету міжнародного гуцульського фестивалю, на якому обговорено план заходів фестивалю та проведено жеребкування серед його учасників. У роботі оргкомітету взяли участь голови районних державних адміністрацій, начальники відділів культури РДА, представники Львівської, Чернівецької та Закарпатської областей.

Про це сьогодні, 6 липня, повідомив власкор IA ZIK.

Cам фестиваль відбуватиметься в місті Яремче 27-29 липня, а святкові заходи розпочнуться з 21 липня.

Цього року міжнародний гуцульський фестиваль збере представників з усього світу.

За словами заступника начальника управління культури, національностей та релігій ОДА Мирослави Корнелюк, упродовж тижня відбудуться духовна конференція і свято духовної музики та пісні в місті Яремче, свято гуцульської страви в селі Поляниця, «Гуцульські забави» в Татарові, опришківські змаги у Ворохті, обрядове дійство «Гуцульське весілля» в Яремче, свято «Полонинський клич» в Микуличині, свято гуцульської фіри в Яблуниці.

27 липня в Яремче розпочне роботу науково-практична конференція «Гуцульщина – ХХІ сторіччя: проблеми та перспективи збереження гірської природи та етнічної культури в гуцульському регіоні українських Карпат в умовах глобалізації».

А 28-29 липня яремчанців та гостей краю чекає насичена фестивальна програма, яка завершиться гала-концертом переможців і виступами гостей Міжнародного гуцульського фестивалю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 08:27 :01