Новини » Суспільство 6 липня, 2018, 12:37
Мати Клиха: Син перебуває у дуже важкому стані
ZIK
ZIK

Станіслав Клих зараз перебуває у доволі важкому стані. Попри те, що адвокат запевняла, що він виглядає доволі непогано, всі ж знають, як російські адвокати запевняють про те, що все добре, коли це насправді не так.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповіла Тамара Клих, мати незаконно ув‘язненого Станіслава Клиха.

«Я можу сказати, що Станіслав у вкрай важкому стані. До нього заходила адвокат Катерина Бур‘ян. Вона говорила, що він став дещо спокійнішим емоційно. Його накололи якимись препаратами, через що він і став спокійнішим», – переконана жінка.

Також вона зазначила, що правозахисниці Катерині Бур‘ян дозволили поспілкуватись зі Станіславом Клихом лише через тюремну решітку.

«Вона говорила, що візуально він наче непогано виглядає. Але ви ж знаєте, як говорять російські адвокати. Вони запевняють, що все добре. Я вже розповідала омбудсмену Денисовій, що Москалькова повідомляла про те, що коли його перевели у психіатричну лікарню, його вага становила 96 кілограм. Хоча насправді він важив лише 70», – заявила мати незаконно ув‘язненого Станіслава Клиха.

Окрім цього Тетяна Москалькова запевняла, що Клих стабільно приймає усі необхідні ліки, попри те, що вони є доволі дефіцитними.

«Виглядало так, ніби він лікувався ледь не у самого Путіна. Востаннє я бачила сина ще рік тому. Я збиралась їхати до нього, але сама дуже погано почуваюсь протягом останніх двох місяців», – каже Тамара Клих.

Також жінка прокоментувала свій діалог із уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денисовою.

«З Валерією Лутковською говорили постійно. Вона регулярно писала, що домовиться про зустріч зі Станіславом і відвідає його сама. Так вона його і не відвідала. А Денисова запитала у мене про його стан, я й розповіла. Може, вони просто не хочуть засмучувати мене, бо всі знають, що я хворію», – вважає мати Станіслава Клиха.

Нагадаємо, раніше російська правозахисниця Тетяна Щур висловлювала своє занепокоєння списком літератури, яку просив передати Станіслав Клих.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 08:41 :22